Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
nie Artur zrobi dyskotekę dla pedałów. Wystarczy wam? Czy starczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goebbels i tu klikales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Joannę Muchę. Numer 4 na lubelskiej liście PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kasuje wpisy na tym forum. Niedawno było 122 i. Teraz wciąż ubywa... zmniejszycie do zera?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzuj... To nie macki władzy. Nie ma nowych wpisów i temat "spada" z głównej strony. Dopisz coś nowego to będzie się utrzymywał. Tylko coś ciekawego np. dlaczego nasz burmistrz nie kandyduje na posła lub senatora? Myślałem, że będę mógł na niego zagłosować. Tak jak młodzież z LO w zeszłym roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie przestańcie męczyć burmistrza on nie jest żadną wladzą w mieście on jest tylko wykonawcą pomyslów młodych ludowców wychowanków nijakiego Franciszka/P>P Litwiniuka ,Gajewskiego,Duszków i innych gebelsikow jak się sami nazywają/.Pomogli oszukac społeczenstwo Panu Grzybowi a teraz on musi wywiązać z obiecanek przedwyborczych.mocno mu w tym pomaga wazelinowa częsć rady miejskij którzy za prawo zasiadania na stołkach przegłosują wszystko co im karzą a nie tylko rozwiązanie szkoły.ale spoleczeństwo już zaczyna się dpoytywać o te nowosci które miały przyjść z nową wladzą .Narazie robi się tylko to co poprzednicy przygotowali a pomysly uzdrowicili pozostają na papierze i w sferze majaków.Dlaczego ARUREK NIE STARTUJE DO sEJMU--lUDZIE on by dzisiaj nie wygrał wyborow sołtysa na Piszczance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem, czy to nie jakieś macki ? Wczoraj było 112 wpisów, dziś tylko 109, chociaż przybyły nowe. Myślę, że pan burmistrz nie kandyduje, bo jest baaaaardzoooo zajęty udzielaniem wywiadu "wspólnocie" i przygotowywaniem nauczycielom ogólnomiejskiej imprezy. Chociaż to tak płodny człowiek, że może ma już nowe pomysły na różne reorganizacje i innowacje w mieście......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy? gdzie? kto płaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poddobno rajcy miejscy uchalili wczoraj budżet miasta w wersji sportowo - rozrywkowo - medialnej.Czyli nie będzie się robiło ulic ,chodników ale zato będą oprocowywane nowe wersje urojonych wizji europejsko światowych o ktorych można będzie ładnie mówić ,wyjechać nakika szkoleń i narodo-balów.Rzeczywistość dędzie taka jaka jest.Podobno niektórzy radni/nieliczni/próbowali protestować i wyżebrać choć parę groszy ,choćby na jedną ulicę ale wierna część rady pod wodzą pani E.przegłosowała projekt burmistrzowski.Wesołych Świąt bo w tym mieście już tylko tego można życzyć i wierzyć ,ze się spelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szlyszałem od mieszkańców uczestniczących w sesji,że nastrój miejskiej uroczystości dykusyjno-opłatkoej popsul Ks,Infułat ktory nietylko że śmiał przyjść nieproszony to jeszcze udowodnił,ze wladza miejska dokanała przekrętu na przetargu o świadczenie usług rechabilitacyjnych dla dzieci aby wygral właściwy dla władzy człowiek/biedny księżulko nie wie kto jest cichym udziałowcem tej spółki/ i wierzy że władza działa dla dobra miasta.Wniosek wsparty przez niepoprawnych radnych zmósil władzuchne do ponownego zbadania sprawy.Myślę,że wszystkiemu będzie winien dyrektor ośrodka,może nawet trzeba go będzie odwolać i powołać jeszcze bardziej swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako nieproszony gość ( na tym forum) i nie infułat ale zwykły obywatel chcę publicznie zapytać czy prawdą jest że: w ramach unijnego programu wyrównywania szans dla młodzieży (chodzi o dzieci pochodzące z rodzin biednych) została zorganizowana wycieczka w góry pod opieką nauczyciela Bernata. Może zainteresowane władze, odpowiadające za ten program zechcą podać listę uczestników tej wycieczki. Nazwiska które ja usłyszałem wprawiły mnie w osłupienie, są naprawdę prominentne. Może jestem w błędzie i nie znam kryterjów, niemniej temat nie powinien być owiany jakimiś wątkami tajemnicy. Wiele osób jest zbulwersowanych tą informacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieczka była widziałam nawet zdjęcia u koleżanki ale do młodzieży to ona się inne osoby z fotografi należaly kilkanaście/a niektóre kilkadziesiąt /lat temu.Ale widoki były piękne a buzie pełne zachwytu----cieszyły się "jak to dzieci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryteria to Pani zna są takie jak Pani myśli,będzie musiała zająć się tym problemem Komisja Rewizyjna pod wodzą Pana Bernata lub spoleczna pod wodzą Pani Elżiety Leszczyńskiej--hahahaha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieczka była widziałam nawet zdjęcia u koleżanki ale do młodzieży to ona się inne osoby z fotografi należaly kilkanaście/a niektóre kilkadziesiąt /lat temu.Ale widoki były piękne a buzie pełne zachwytu----cieszyły się "jak to dzieci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Wycieczka była widziałam nawet zdjęcia u koleżanki ale do młodzieży to ona się inne osoby z fotografi należaly kilkanaście/a niektóre kilkadziesiąt /lat temu.Ale widoki były piękne a buzie pełne zachwytu----cieszyły się "jak to dzieci".
Zaiste, chodzi mi o obecną wycieczkę, a nie o jaja. Zapewne, to będzie temat nie do śmiechu, bo nie będzie podlegał jursdykcji Komisji Rewizyjnej, ale komuś innemu. Chodzi o celowe środki unijne, a nie ściapę rodziców. Dlatego śmiem twierdzić, że chociażby z takich powodów jak ten, Mironiuk musiał być odstrzelony przez Ali Babę i księżniczkę Soli Szacher Macher. Szczęśliwego Nowego Roku 2008!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cala rada miasta musiała się zmienić bo pod wodzą poprzedniego przewoniczącego takie numery by nie przeszly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cala rada miasta musiała się zmienić bo pod wodzą poprzedniego przewoniczącego takie numery by nie przeszly.
W tej sprawie rada Jana i wogóle rada nie ma nic wspólnego z projektem, który ma określony cel i ma być zrealizowany ze środków unijnych. Pytanie jest proste, czy ze środków skorzystały te dzieci, które powinne skorzystać ze względu na sytację materialną swoich rodziców. Ponoć z tej wycieczki skorzystali inni dobrani z innych względów niż merytoryczne. Mówiąc wprost wycieczka była dla dzieci biednych, pojechały i inne dzieci, co można potraktować jako profity związane z wykonywanym stanowiskiem i władzą. I tylko o to chodzi, by podać dla kogo była ta wycieczka, a kto pjechał i dlaczego. Formuła projeku unijnego jest jednoznaczna, o ile realizacja jest inna niż zdeklarowany cel, jest to już przestępstwo i tak sprawa zostanie potraktowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Formuła projeku unijnego jest jednoznaczna, o ile realizacja jest inna niż zdeklarowany cel, jest to już przestępstwo i tak sprawa zostanie potraktowana.
Kto miałby w tym przypadku popełnić przestępstwo? Organizator, czy dobierający dzieci? A tak ogólnie, kogo będzie to wszystko obchodziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...